Jdi na obsah Jdi na menu

ORIENT DREAM

ORIENT DREAM je plzeňská, pestrá taneční a hudební show na profesionální úrovni. Z původní, komorní akce pro pár přátel, se stal festival s účastí zahraničních hostů i zahraniční spoluprací. Festival je známý díky své přátelské atmosféře a kvalitní organizaci. Za uplynulé roky máme již své vlastní publikum, které se za námi pravidelně vrací, což je pro nás důkazem dobře odváděné práce. A právě pro diváky je vždy připraven rozmanitý taneční mix s důrazem na prezentaci tance na umělecké úrovni. 

Je nám ctí, že záštitu nad naší show v letech 2015 - 2017 přebrala Mezinárodní taneční komise (International Dance Council  CID  Conseil International de la Danse).
Za finanční podporu uplynulých ročníků rovněž děkujeme Statutárnímu městu Plzeň.

Není k dispozici žádný popis fotky. Výsledek obrázku pro logo město plzeň

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni na fotogalerii příslušného ročníku

od_plakat-2017_a5_tisk.jpg  Na obrázku může být: 6 people, people smiling 

od2014.jpg od2013.jpg
    
Na obrázku může být: 18 people, people smiling

Na obrázku může být: 18 people, people smiling , stojící lidé 11067504_694662254013231_4043225660403245234_n.jpg fotood12.jpg
Děkujeme za Vaši podporu.
***
  V případě zájmu o DVD záznam z uplynulých ročníků pište prosím na: kamilah@kamilah.eu
***

Sledujte také naší festivalovou Facebook stránku 
a buďte informováni o aktuálním dění.

 ***

Pokud máte jakýkoliv nápad, co byste rádi během festivalu v příštích letech přivítali nebo máte zájem s námi jakkoli spolupracovat v některé z následujících oblastí:
- partner či sponzor festivalu,
- mediální spolupráce,
- prezentace zboží či služeb,
- přímá účast na programu festivalu (netýká se tanečních vystoupení!),
- organizační výpomoc (dobrovolníci), aj.

neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: kamilah@kamilah.eu

***

Hosty uplynulých ročníků byli: Afra, TS Aiwa! tribe, TS Ajjani, TS AlterraTS Cekirdek, TS Daima Dancers, David Katolický, Eglal, Eva Procházková, Faiza, Fatima, Galeb, Hafsa, Inci (DE), Katka Zezulková, Katyia Na´Ilah, Khalida, Layan, Lucie Bartoníčková, Lucy Innah, Mahreen, duo Manticora, Manuela, Maral (SYR/DE), TS Matahari Group, Mereniset (DE), Míra Čipera, Mohamed Hassan (EG/DE), Mona, TS Orchidée Noire, TS Orient DreamOsama Farag (EG/CZ), Pavla Kostková, Said el Amir (DE), Sahar, Satine, Shareefa, Soňa Machová, Věra Škalová, TS Yalla Raqs, Warda (RUS/CZ), Zuzana Kepková a další.

 

Jazyky

ČeštinaEnglish

Poslední fotografie

Mail list